Młodszy prawnik (in-house)
Miejsce pracy:
Białystok
Obszar:
Prawo
Doświadczenie:
Niewymagane
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Oferta ważna do:
2024-08-05
HeaderIcon
Ogólne informacje o firmie
AC S.A.
Główne zadania

Do Twoich zadań na stanowisku młodszego prawnika należeć będzie:

  • Sporządzanie analiz prawnych dla działów w firmie
  • Wyszukiwanie orzeczeń, interpretacji
  • Przygotowywanie projektów umów
  • Analizowanie umów
  • Przygotowywanie uchwał organów spółek prawa handlowego
  • Śledzenie zmian legislacyjnych i bieżące aktualizowanie dokumentów wewnętrznych
  • Przygotowywanie pism w postępowaniu administracyjnym oraz zgłoszeń z dziedziny prawa własności przemysłowej
  • Przygotowywanie pism procesowych w postępowaniu cywilnym i prawa pracy
  • Przygotowywanie pism w postępowaniu zabezpieczającym i egzekucyjnym
Oferujemy

W ramach współpracy oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowej wiedzy
  • Merytoryczne wsparcie doświadczonych prawników z teamu
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy międzynarodowych projektach
  • Udział w szkoleniach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karty sportowe Medicover Sport oraz Calypso
  • Ubezpieczenie grupowe w Warcie
Warunki zatrudnienia
Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę lub kontrakt B2B
Poszukujemy osób

Czego wymagamy od przyszłego kandydata:

  • Wykształcenia wyższego prawniczego (mgr / co najmniej II stopień wykształcenia), opcjonalnie ostatni rok studiów magisterskich)
  • Bieżącej wiedzy z zakresu prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min.  B2 w mowie i piśmie
  • Dokładności, odpowiedzialności i zaangażowania oraz samodzielności w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętności logicznego myślenia, jasnego i precyzyjnego formułowania wypowiedzi, w tym rekomendacji i wniosków
  • Umiejętności pracy w zespole i pod presja czasu
  • Dobrej organizacji pracy i systematyczności w wykonywaniu obowiązków
  • Znajomości MS Word, Teams oraz obsługi programów informacji prawnej np. LEX
  • Doświadczenia zawodowe w postaci aktywności studenckiej np. udział w poradni prawnej, przynależność do koła naukowego itp.
  • Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość Excel
Szczegóły aplikacji

Aby aplikować na podaną ofertę pracy trzeba być zalogowanym użytkownikiem platformy. Przejdź do rejestracji lub zaloguj się na konto.

Nasi eksperci

Lista pracodawców