Nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Poziomka
Umowa o pracę
Oferta ważna do:
2024-08-08

Przedszkole Niepubliczne POZIOMKA to placówka edukacyjna, która łączy ciepłą, rodzinną atmosferę z wysokim standardem edukacyjnym. Przedszkole jest dedykowane dzieciom w wieku od 2,5 do 7 lat, oferując im wszechstronny rozwój w bezpiecznym i przyjaznym środowisku.

Misją Przedszkola POZIOMKA jest wspieranie indywidualnego rozwoju każdego dziecka, kształtowanie jego samodzielności oraz umiejętności społecznych. Placówka kładzie duży nacisk na rozwijanie kreatywności, ciekawości świata oraz umiejętności interpersonalnych. Przedszkole promuje wartości takie jak szacunek, empatia, odpowiedzialność i współpraca.

Aktualnie poszukujemy pracowników:

nauczycieli wychowania przedszkolnego

na umowę o pracę w trakcie lub po ukończonych studiach w zakresie pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej.

Od kandydata oczekujemy:
  • miłego usposobienia,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • zaangażowania i kreatywności
  • brak doświadczenia nie jest przeszkodą – służymy pomocą!
W naszych placówkach zapewniamy:
  • pracę na pełen etat,
  • umowę o pracę/zlecenie,
  • miłą atmosferę,
  • możliwość rozwoju,
  • bogate zaplecze pomocy dydaktycznych,
  • dofinansowanie do kursów, szkoleń,
  • pracę w młodym, kreatywnym zespole.
Szczegóły aplikacji

Aby aplikować na podaną ofertę pracy trzeba być zalogowanym użytkownikiem platformy. Przejdź do rejestracji lub zaloguj się na konto.

Nasi eksperci

Lista pracodawców