Jak nie zbiednieć będąc studentem?

HelloFinance_infografika.png (373,16 kB)

Nawet taki słynny bogacz jak Wokulski, znany z „Lalki” Prusa, „jako student (...) przez nędzę szedł do wiedzy”.
A przecież Wokulski nie studiował w czasach inflacji.

Czy wiesz, że według badań aż 13% Polaków w wieku 18–24 w ogóle nie oszczędza pieniędzy miesięcznie? Finansowa rzeczywistość studentów nie jest łatwa. Jeśli przytłaczają Cię koszty życia, przewodnik po studenckich finansach od HelloFinance jest dla Ciebie! Dowiesz się:

• czym jest efekt latte,
  • dlaczego warto pracować na studiach,
  • gdzie szukać taniego lokum,
  • jak gospodarować budżetem na jedzenie oraz
  • poznasz tajniki stypendiów i kredytów studenckich.

Przeczytaj, aby uzyskać praktyczne wskazówki i pomoc w zarządzaniu finansami podczas studiów.

Kiedy już zorganizujesz swoje finanse, możesz pójść o krok dalej i zadbać o swoją karierę. Jak zdobyć cenne doświadczenie zawodowe już na studiach? Niekoniecznie musisz pracować – doskonałym rozwiązaniem będzie też
o wiele bardziej elastyczny wolontariat. W przewodniku po wolontariacie studenckim znajdziesz nie tylko informacje
o korzyściach płynących z wolontariatu, ale przede wszystkim o tym, jak na taki wpis w CV patrzą pracodawcy i jak znaleźć najlepszy wolontariat. To świetny sposób, żeby pomóc innym i przy okazji postawić pierwszy krok w swojej karierze.

Więcej inforacji można znaleźć na: https://hellofinance.pl/zarabianie/poradnik-finansowy-studenta