Softnauts

Jako software house specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji internetowych i mobilnych. Działamy na rynku już od 10 lat, więc rozumiemy, że właściwi ludzie są kluczem do każdego udanego projektu. Dlatego nasz zespół tworzą najlepsze talenty z uczelni informatycznych z całej Polski. Nasi programiści, projektanci i kierownicy projektów rozwijają się w ciekawych projektach, które realizujemy dla klientów z całego świata

Nasze wartości to transparentność, jakość i wiedza, która pochodzi z praktyki. Dzięki dziesiątkom ukończonych projektów dla klientów z ponad 15 krajów wiemy, co jest potrzebne, aby zapewnić ich realizację na najwyższym poziomie.

Jeśli chcesz postawić pierwsze kroki jako programista, praca w software house, jest Twoim marzeniem i chcesz się uczyć od najlepszych, to Softnauts jest doskonałym wyborem! Pracując z nami, możesz oczekiwać doskonałej atmosfery, pełnego profesjonalizmu, przejrzystości i dobrej komunikacji. Przekonaj się, jak fascynująca może być praca IT. Kraków to miejsce, gdzie mamy nasze biuro, ale zapraszamy też osoby zainteresowane pracą zdalną. Rozpocznij swoją niesamowitą podróż z naszym zespołem! 

Poszukujemy osób, które chcą rozpocząć swoją karierę jako: PHP Developer oraz Junior PHP Developer, Fullstack PHP Developer, JavaScript Developer, Flutter Developer. Zobacz nasze aktualne oferty pracy dla programistów.

Dlaczego warto do nas dołączyć? Jeśli praca w IT, to tylko w Softnauts! Gwarantujemy zdobycie doświadczenia w interesujących projektach, doskonalenie swoich umiejętności i możliwość nauki od najlepszych programistów w branży. Praca w Softnauts to także bycie częścią zgranego zespołu i rozwój w przyjaznej atmosferze wzajemnego wsparcia.

Co oferujemy?

  1. Ciekawą rolę w międzynarodowych i innowacyjnych projektach - jako software house mamy możliwość współpracy z klientami z całego świata.
  2. Wsparcie lidera i zespołu – pracujemy w metodyce Agile i traktujemy ludzi jak członków rodziny. Nie pozostaniesz bez odpowiedniego onboardingu i pomocy współpracowników. Regularne stand-upy pomogą Ci zapoznać się ze wszystkim, co się dzieje.
  3. Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub B2B.
  4. Elastyczne godziny pracy - zwykle zaczynamy dzień w godzinach 7-11:00.
  5. Benefity, takie jak karta Multisport i prywatna opieka medyczna.
  6. Przekąski i napoje - pyszna kawa, herbata i tosty.
  7. MacBook i wszystkie potrzebne akcesoria. Opowiedz nam o swoich preferencjach, a postaramy się odpowiednio Cię wyposażyć.
  8. Praca zdalna - jeśli wolisz pracę z domu.
  9. Przestrzeń chilloutowa - jeśli wolisz pracować w biurze 

Jak przebiega rekrutacja IT? Sprawdź nasze oferty pracy IT i wyślij zgłoszenie. Tak wyglądają kolejne kroki:

1. Sprawdzamy zgłoszenie

Nasz zespół zapoznaje się z Twoim zgłoszeniem. Możesz oczekiwać na odpowiedź z naszej strony do 2 tygodni.

2. Zadanie domowe

O rozwiązanie zadania testowego mogą zostać poproszone osoby ubiegające się o stanowiska juniorskie. W innych przypadkach nie rozwiązujemy zadania.

3. Rozmowa kwalifikacyjna

Poznajmy się! Po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia zapraszamy na rozmowę. W jej trakcie dowiadujesz się więcej o naszym podejściu do pracy w IT i masz okazję zaprezentować swoje umiejętności.

4. Dostajesz odpowiedź

Gratulujemy i witamy na pokładzie! Gwarantujemy bezpieczny onboarding i wsparcie całego zespołu w Twoich pierwszych krokach w pracy programisty.


795050576


Juliusza Słowackiego
15a
8
Kraków
31-521
Informatyka / IT

Oferty

Wynik wyszukiwania jest pusty lub lista nie zawiera żadnych elementów

Nasi eksperci