Comarch SA

Jesteśmy jedną z najbardziej liczących się firm IT w naszej części Europy. Dostarczamy systemy i oprogramowanie dla tysięcy klientów na całym świecie – naszym rozwiązaniom zaufało ponad 220 000 firm!
Prowadzimy projekty dla czołowych marek z polski i świata w najważniejszych sektorach gospodarki m.in.: telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usług, infrastruktury IT, administracji publicznej, przemyśle, ochronie zdrowia oraz w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.


W 2023 roku świętujemy jubileusz 30-lecia firmy!

Code the future!

Pracuj w środowisku, w którym wykorzystuje się najnowsze technologie. U nas zobaczysz, jak w praktyce wygląda cykl pracy nad produktem IT – od koncepcji po gotowe rozwiązanie.

Możesz tworzyć z nami oprogramowanie zarówno dla małych firm, jak i światowych marek z różnych branż. Wiele z naszych projektów ma charakter badawczo-rozwojowy.

Medycyna – oprogramowanie do zarządzania placówkami medycznymi oraz rozwiązania z obszaru zdalnej opieki medycznej (R&D i software&hardware).
Telekomunikacja – systemy BSS/OSS dla największych światowych operatorów.
Biznes – oprogramowanie do kompleksowego zarządzania małymi i średnimi przedsiębiorstwami, programy lojalnościowe, systemy CRM i inne.
Instytucje publiczne i finansowe – aplikacje i systemy „pod klucz”.
Projekty z zakresu Internet of Things, Smart City oraz Cyber Security.

Mamy biura w 17 miastach w Polsce: Krakowie, Białymstoku, Bielsku-Białej, Częstochowie, Gdańsku, Gliwicach, Katowicach, Kielcach, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Tarnowie, Toruniu, Warszawie, Włocławku i Wrocławiu.

To jednak nie wszystko – nasze biura znajdziesz w 31 krajach na wszystkich kontynentach, od Japonii i Australii, przez Europę aż po Brazylię.

48126461000


al. Jana Pawła II
39a

Kraków
31-864
Informatyka / IT

Oferty

Wynik wyszukiwania jest pusty lub lista nie zawiera żadnych elementów

Nasi eksperci