Praktyki w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich

praktyki.jpg (166,68 kB)BIURO RZECZNIKA PRAW OBYWATELSKICH ZAPRASZA STUDENTÓW WYBRANYCH KIERUNKÓW III, IV, V ROKU STUDIÓW NA BEZPŁATNE, TRZYTYGODNIOWE PRAKTYKI WAKACYJNE (Warszawa, Gdańsk, Wrocław).

• I TURA 8-26 LIPCA
  • II TURA 5-26 SIERPNIA
  • III TURA 2-20 WRZEŚNIA

INTERESUJĄ CIĘ PRAWA CZŁOWIEKA? CHCESZ POZNAĆ PRACĘ DOŚWIADCZONYCH SPECJALISTÓW? JESTEŚ GOTÓW UCZYĆ SIĘ, JAK POMAGAĆ LUDZIOM?
ZŁÓŻ APLIKACJĘ JUŻ DZIŚ. WEŹ UDZIAŁ W NABORZE NA STACJONARNE PRAKTYKI W BRPO I ZDOBĄDŹ DOŚWIADCZENIE POD OPIEKĄ EKSPERTÓW.

WYMAGANE DOKUMENTY:

• CV
  • list motywacyjny
  • formularz zgłoszeniowy
  • oświadczenie o braku konfliktu interesów
  • skierowanie z Uczelni (opcjonalnie)

Kwestie skierowań zostaną ustalone w procesie rekrutacji.

METODY SELEKCJI KANDYDATÓW:
poszukujemy studentów z dziedzin prawa, dziennikarstwa, komunikacji, filologii, psychologii, pedagogiki, bezpieczeństwa, pracy socjalnej i resocjalizacji.

I etap: weryfikacja aplikacji

II etap: próbka pracy /kazus/Kazusy zostaną przesłane do osób zakwalifikowanych do II etapu drogą mailową dnia 07.05.2024 r.

III etap: rozmowa kwalifikacyjna

Do III etapu procesu rekrutacji tj. na rozmowę kwalifikacyjną zostaną zaproszeni kandydaci, którzy w najwyższym stopniu spełnią wymagania I i II etapu rekrutacji.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Wymagane dokumenty prosimy przesyłać do 26 kwietnia 2024 r. z dopiskiem: ,,Nabór na praktyki wakacyjne 2024 r.”:

• elektronicznie, w formie skanu na adres: praktyki@brpo.gov.pl
  • na adres Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich, 00-090 Warszawa, Al. Solidarności 77

Aplikacje złożone lub nadesłane po terminie nie będą rozpatrywane (o ważności aplikacji decyduje data wpływu do Biura). Osoby zakwalifikowane zobowiązane są do dostarczenia oryginałów dokumentów ostatecznie do 07.06.2024 r. Szczegółowe zasady organizacji i przebiegu praktyk w BRPO oraz dokumenty znajdują się na stronie: https://bip.brpo.gov.pl/pl/praktyki-i-staz lub pod numerem telefonu 22 551 78 78 lub praktyki@brpo.gov.pl.