Informatyk na Wydziale Prawa UwB
Miejsce pracy:
Białystok
Obszar:
Edukacja
Doświadczenie:
Niewymagane
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Oferta ważna do:
2024-10-30
Zakres obowiązków:
  • pomoc techniczna i wsparcie dla pracowników,
  • rozwiązywanie problemów związanych z systemami operacyjnymi, oprogramowaniem i sprzętem komputerowym,
  • aktualizacja treści na witrynach www,
  • instalacja, konfiguracja i obsługa standardowego oprogramowania i stacji roboczych użytkowników;
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania sprzętu i oprogramowania,
  • dokumentowanie prowadzonych działań.
Wymagania:
  • znajomość budowy, obsługi i konfiguracji sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych,
  • praktyczna znajomość oprogramowania pakietu Microsoft Office ,
  • dobra znajomość systemów z rodziny Microsoft Windows,
  • podstawy sieci komputerowych,
  • umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów związanych z systemami operacyjnymi, oprogramowaniem i sprzętem komputerowym,
  • wysoka komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Oferowane warunki:
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwości rozwoju i poszerzenie umiejętności z dziedziny IT,
  • dostęp do książek i czasopism z dziedziny IT,
  • możliwość dodatkowych zleceń.
Szczegóły aplikacji

Aby aplikować na podaną ofertę pracy trzeba być zalogowanym użytkownikiem platformy. Przejdź do rejestracji lub zaloguj się na konto.

Nasi eksperci

Lista pracodawców