Trener programowania dla dzieci i młodzieży
Miejsce pracy:
Białystok
Obszar:
Informatyka / IT, Edukacja
Doświadczenie:
Mile widziane
Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie, B2B
Oferta ważna do:
2024-11-18
Ogólne informacje o firmie
GIGANCI PROGRAMOWANIA SP Z O O
Główne zadania
  • Zarządzaniem operacyjnym projektami IT dla klientów z sektora bankowości
  • Odpowiedzialnością za budżet, zakres, harmonogram i wyniki projektu
  • Bezpośrednim kontaktem z Klientem
Oferujemy
  • Praktyki w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznej, globalnej organizacji
  • Środowisko pracy z wysokimi standardami etycznymi
  • Ciągły rozwój osobisty i zawodowy
  • Przyjazną atmosferę pracy
Poszukujemy osób

Oczekiwania:

  • III, IV lub V rok studiów (preferowane kierunki ekonomiczne, HR, psychologiczne, socjologiczne)
  • Zainteresowanie tematyką HR oraz chęć rozwoju w tym obszarze
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1)
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel
  • Dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu przez pół roku
Szczegóły aplikacji

Aby aplikować na podaną ofertę pracy trzeba być zalogowanym użytkownikiem platformy. Przejdź do rejestracji lub zaloguj się na konto.

Nasi eksperci

Lista pracodawców