Asystent ds. biurowych
Miejsce pracy:
Białystok
Obszar:
Administracja, Obsługa klienta
Doświadczenie:
Mile widziane
Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Oferta ważna do:
2024-12-31
HeaderIcon
Ogólne informacje o firmie

Warszawska 6 Sp. z o.o.

Na Warszawskiej 6 prowadzimy kompleksową obsługę firm z całego kraju i wsparcie dla biznesu na najwyższym poziomie. Oferujemy prestiżowy wirtualny adres w centrum Warszawy oraz szereg usług księgowo-administracyjnych.

Główne zadania

Wirtualne Biuro Warszawska 6 poszukuje asystenta do spraw obsługi klienta. Praca odbywa się stacjonarnie w ścisłym centrum Białegostoku - w biurze, przy ulicy Warszawskiej
Obowiązki:

  • punktualne otwieranie i zamykanie biura (poniedziałek, wtorek, środa i piątek w godz. 09:00-16:00 oraz we czwartek w godz. 10:00-18:00)
  • skanowanie korespondencji przychodzącej,
  • przesyłanie informacji o przychodzącej korespondencji do klientów,
  • kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientami i zawieranie z nimi umów
  • pomoc w pracach biurowych sekretariatu.
Oferujemy
  • możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie świadczącej innowacyjne usługi outsourcingu prac biurowych.

  • pracę w przyjaznej, partnerskiej atmosferze

  • stawkę godzinową 29 zł brutto

Warunki zatrudnienia

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenia

Poszukujemy osób

Oczekiwania:

  • komunikatywność i otwartość na kontakt telefoniczny i mailowy z klientem

  • odpowiedzialność, skrupulatność i terminowość

  • język angielski lub rosyjski w stopniu komunikatywnym

  • podstawowa znajomość środowiska office (word i excel)

Szczegóły aplikacji

Aby aplikować na podaną ofertę pracy trzeba być zalogowanym użytkownikiem platformy. Przejdź do rejestracji lub zaloguj się na konto.

Nasi eksperci

Lista pracodawców