Ankieter/Tajemniczy klient
Miejsce pracy:
Cała Polska
Obszar:
Usługi
Doświadczenie:
Niewymagane
Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Oferta ważna do:
2024-07-31
HeaderIcon
Ogólne informacje o firmie

FOCUS Research Sp. z o.o. jest częścią organizacji FOCUS Research International działającej od 1994 r., oferującej kompleksowe rozwiązania dla nowoczesnych i tradycyjnych sieci handlowych oraz ich Partnerów w 34 krajach.

Główne zadania

Praca dorywcza, polega na spisywaniu cen regularnych oraz promocyjnych w sklepach spożywczych.

Ankieter otrzymuje badanie w którym wypisane są adresy sklepów - jeżeli chciałby j ewykonać to przyjmuje zlecenie podając jaki adres/jakie adresy go interesują.
W sklepie pod adresem, który wybrał ankieter spisuje ceny wskazanych wcześniej produktów oraz robi dokumentację zdjęciową.

Plik z cenami wraz ze zdjęciami wysyła na wskazany wcześniej indywidualny link.

Wysokość zarobków uwarunkowana jest ilością przyjętych zleceń. Miesięcznie przeprowadzamy ok. 72 badań w ponad 400 adresach w całej Polsce.
Wynagrodzenie waha się między 25 - 150 zł brutto za jedno zlecenie.

Praca wymaga chęci oraz posiadania smartfona.

Warunki zatrudnienia

Oczekiwania:
  • umiejętność obsługi smartfona
  • chęci do podejmowania zleceń
Szczegóły aplikacji

Aby aplikować na podaną ofertę pracy trzeba być zalogowanym użytkownikiem platformy. Przejdź do rejestracji lub zaloguj się na konto.

Nasi eksperci

Lista pracodawców