Praktykant z zakresu historii
Oferta ważna do:
2024-05-15
Ogólne informacje o firmie

Fundacja na rzecz promocji i rozwoju Głos Młodych to organizacja pozarządowa o charakterze non-profit.

Ideą przedsięwzięcia jest umożliwienie wykorzystania posiadanej wiedzy w celu jej praktycznego wykorzystania - zdobycie doświadczenia będącego przepustką do przyszłej kariery i osiągnięcia zaplanowanych celów.

Praktyki z zakresu historii swoim zakresem obejmują:
  • analiza i interpretacja dokumentów historycznych;
  • rozwinięcie umiejętności krytycznej oceny informacji oraz konstruowania narracji historycznych.
  • analiza map, czasopism lub innych materiałów historycznych w celu zrozumienia określonego okresu lub wydarzenia historycznego;
  • prowadzenie badań nad określonym tematem historycznym i przygotowywanie raportów tematycznych;
  • redagowanie, korekcja i przygotowywanie publikacji artykułu historycznego lub materiału edukacyjnego.
Oferujemy

Praktyki odbywają się w formie zdalnej, dzięki czemu są one dostosowane do możliwości czasowych Praktykanta!

Preferowany przez nas minimalny wymiar godzinowy praktyk to 160 h i wielokrotnosc X x 160h

Oferujemy:

- praktyki uczelniane

- praktyki w celu zdobycia doświadczenia (pozauczelniane)

Organizujemy praktyki z zakresu tłumaczeń, dziennikarstwa, redakcji, copywritingu, SEO copywritingu, social media, marketingu internetowego, grafiki, programowania, HR, administracji, zarządzania i prawa w biznesie, prawa, księgowości, europeistyki, prawa europejskiego, stosunków międzynarodowych, wschodoznawstwa oraz marketingu politycznego.

Warunki zatrudnienia

W celu podjęcia praktyk zainteresowany musi wyrazić chęć podjęcia współpracy wysyłając swoje CV, a także Regulamin Praktyk oraz Program Praktyk z Uczelni, której jest studentem. Realizując praktyki uczelniane uwzględniamy bowiem programy edukacyjne poszczególnych Uczelni.

Wybrany zakres przedmiotowy praktyk musi być zgodny z kierunkiem studiów praktykanta oraz Regulaminem Praktyk Uczelni.

Ponadto praktykant zobowiązany jest do sprawdzenia, czy istnieją inne formalności, które należy dopełnić, aby praktyka uczelniana została zaliczona. Jeśli dostępne są dokumenty, które są konieczne do załatwienia praktyki, zainteresowany powinien je pobrać, wypełnić i dostarczyć Fundacji.

Zawarcie umowy następuje tylko w przypadku, gdy wymaga tego dana Uczelnia.

W każdym przypadku konieczne jest prowadzenie Dziennika Praktyk dokumentującego przebieg praktyk - dotyczy to praktyk uczelnianych.

Po zakończeniu praktyk wystawiane są stosowne dokumenty. Najlepsi otrzymują referencje lub rekomendacje wraz z dokładnym opisem swoich osiągnięć i umiejętności.

Prosimy o przesłanie wszystkich wymaganych dokumentów oraz CV na e-mail: rekrutacjaglosmlodych@gmail.com

Po otrzymaniu Twojej wiadomości skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów współpracy.

Wymagania:
  • status studenta (preferowane kierunki: historia oraz pokrewne) - przy praktykach uczelnianych;
  • zainteresowanie tematyką historyczną,ciekawość historii lokalnej i globalnej;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy zespołowej;
  • zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań;
  • efektywne komunikowanie się z otoczeniem w miejscu pracy;
  • wysoka kultura osobista;
  • gotowość do nauki nowych rzeczy;
  • chęć zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu historycznego
Szczegóły aplikacji

Aby aplikować na podaną ofertę pracy trzeba być zalogowanym użytkownikiem platformy. Przejdź do rejestracji lub zaloguj się na konto.

Nasi eksperci

Lista pracodawców