Dni otwarte w Kompanii Piwowarskiej

Grafika na social media_Dni Otwarte_KP.jpg (2,42 MB)Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wygląda praca u lidera w branży piwowarskiej? To jest Wasza okazja, aby odkryć świat browarnictwa w jednej z najbardziej renomowanych firm w Polsce. Spotkajmy się w #DobrejKompanii na Dniach Otwartych i poznajmy się lepiej!

17 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Studenta. To właśnie z tej okazji już 22 listopada zapraszamy Was na Dni Otwarte w Kompanii Piwowarskiej.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia poznacie ekscytujący świat browarnictwa, weźmiecie udział w wykładach i warsztatach prowadzonych przez naszych ekspertów oraz dowiecie się, jakie możliwości rozwoju czekają na Was w #DobrejKompanii.

Jesteśmy dumni z naszego nowoczesnego podejścia do biznesu i innowacyjnych rozwiązań, które kształtują naszą firmę i dzięki którym Kompania Piwowarska jest tak wyjątkowym miejscem pracy - tą pasją chcemy się z Wami podzielić!

Brzmi interesująco? Zapraszamy!

Gdzie? Browar Dojlidy Białystok, ul. Dojlidy Fabryczne 28

Kiedy? 22 listopada 2023 r., godz. 10:00 – 13:30

Dla kogo? Studentki i studenci oraz absolwentki i absolwenci zainteresowani pracą w branży FMCG

Jak wziąć udział? Rejestrując się poprzez link: https://forms.office.com/e/a686LFpVyQ

Uwaga – liczba miejsc ograniczona! Zapisy zbieramy do 17 listopada.

A co na Was czeka?

🍻 Poznanie browaru: Odkryjcie proces produkcji piwa od surowców po gotowy produkt.

🤝 Spotkanie z zespołem: Poznacie naszych doświadczonych pracowników i dowiecie się, jakie możliwości rozwoju oferuje Kompania Piwowarska.

📊 Wykłady: Dowiecie się więcej o branży piwnej i weźmiecie udział w ciekawych wykładach prowadzonych przez naszych ekspertów.

🍻 Degustacje piwa: Spróbujecie różnych rodzajów piwa i dowiecie się, jakie smaki kryją się za naszymi markami.

🚀 Oferty pracy i staży: Jeśli jesteście zainteresowani karierą w Kompanii Piwowarskiej, to jest idealna okazja, aby dowiedzieć się o dostępnych stanowiskach i stażach.

🤓 Praktyczne informacje: Dowiecie się, co przyda się w przyszłości – porozmawiacie z naszymi ekspertami HR o procesie rekrutacyjnym i wymaganiach.

🤗 Networking: Poznacie innych studentów i zbudujecie kontakty wśród przyszłych liderów branży.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu na adres: rekrutacja@asahibeer.pl.

Więcej o naszej firmie znajdziecie na stroniewww.kp.pl.

Do zobaczenia! 🌟