Konferencja naukowa Edukacja, Praca, Rodzina

Edukacja_praca_rodzina_program_page-0001.jpg (987,39 kB)Zapraszamy do udziału, w charakterze słuchaczy, w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej EDUKACJA, PRACA, RODZINA. Funkcjonowanie osób z grup ryzyka w aktualnej rzeczywistości społecznej. Odbędzie się 21 lutego 2023 roku w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II Krakowie (aula, ul. Bobrzyńskiego 10).

Aktualna rzeczywistość społeczna jest czasem niespokojnym i trudnym, co znajduje odzwierciedlenie w wielu obszarach funkcjonowania człowieka. Osoby z grup szczególnego ryzyka- w tym osoby z niepełnosprawnościami, specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, wykluczone bądź zagrożone wykluczeniem, długotrwale bezrobotne, są narażone na porażki i niepowodzenia w wielu sferach swojego życia – między innymi sferze edukacyjnej, zawodowej, rodzinnej.Głównym założeniem organizowanej konferencji jest ukazanie szczegółów funkcjonowania osób z grup szczególnego ryzyka – możliwości, umiejętności, barier, trudności, dokonanie przeglądu możliwości wsparcia i rozwoju. Konferencja organizowana jest przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, Specjalistyczną Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną pn. „Krakowski Ośrodek Kariery” oraz Polskie Stowarzyszenie Osób z Niepełnosprawnościami.

Szczegóły dot. konferencji dostępne są na stronie: LINK

Osoby zainteresowane udziałem w Konferencji prosimy o wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego pod linkiem: https://forms.office.com/e/61egMC1u1s

Udział jest bezpłatny.